Rekrutacja

Przedszkole jest zawsze zamknięte od połowy lipca do połowy sierpnia, pracę rozpoczynamy zazwyczaj w poniedziałek po 15 sierpnia.

W drugiej połowie sierpnia są tzw. dni adaptacyjne dla maluchów, czyli dzieci 3-letnich, które będą uczęszczać do przedszkola od września. Wtedy można przyjść i pobyć z dzieckiem w przedszkolu godzinkę, dwie albo zostawić na chwilkę i czas stopniowo wydłużać. Dni adaptacyjne zawierają się w godzinach otwarcia przedszkola, za te dni nie pobieramy dodatkowych opłat.

W okresach świątecznych ok. 22 grudnia organizujemy wigilię w przedszkolu dla rodziców i rodzeństwa, dzieci przygotowują się w grudniu do przedstawienia, które prezentują rodzicom i rodzeństwu, a także miłemu gościowi z dalekiej Laponii.

W dni 24 i 31 grudnia przedszkole jest zamknięte, a czas pomiędzy świętami ustalamy na bieżąco.

Około 21 stycznia organizujemy Dzień Babci i Dziadka, wtedy  przedstawienie mogą podziwiać najstarsi członkowie rodzin.

Ferie zimowe nas nie obowiązują tzn. przedszkole jest czynne, ale pracujemy w zmniejszonej ilości zajęć. Nie korzystamy z  pływalni i Malta-ski, z powodu półkolonii na tych obiektach.

W okresie wielkanocnym nie ma dodatkowych dni wolnych. W Wielki Czwartek poszukujemy zajączkowych niespodzianek.

Na zakończenie kursu narciarskiego oraz pływackiego dzieci przygotowują się do lekcji pokazowej dla rodziców, krótkiego pożegnania  instruktorów, wręczane są dyplomy i upominki.

Podsumowaniem roku przedszkolnego jest wspólna zabawa rodziców i dzieci w Dniu Rodziny.

Rekrutacja trwa cały rok. ( w przypadku posiadania wolnych miejsc).

W celu zgłoszenia dziecka do przedszkola, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

ZGŁOSZENIE DO PRYWATNEGO PRZEDSZKOLA  „GROSZEK” W POZNANIU

informacje będą wysyłane z adresu przedszkole@przedszkole-groszek.pl
podpis rodzica